Jesteś tutaj: Start

Drodzy Rodzice!

W związku z II edycją Budżetu Obywatelskiego zwracamy się do Państwa z prośbą o oddanie głosu na projekt nr 4, dotyczący Szkoły Podstawowej w Bierutowie pt. „Wyposażenie pracowni komputerowej w szkole podstawowej w Bierutowie

Termin: od 13 do 23 kwietnia 2018 r.

Miejsce głosowania: strona https://ankiety.bierutow.pl/badanie/autoryzacja/n/budzet-obywatelski-miasta-i-gminy-bierutow-2018 oraz stanowisko komputerowe w holu Szkoły Podstawowej w Bierutowie oraz w Hali Sportowo-Widowiskowej w dn. 22.04.2018 r. w godz. 12:00-17:00. Od czwartku 19.04. w godzinach popołudniowych  punkt głosowania będzie dostępny także w domu handlowym w Bierutowie.

Za zgodą rodziców istnieje możliwość oddania głosu  przez uczniów na terenie szkoły. Zgodę na głosowanie można przekazać za pośrednictwem dziennika lub w wersji papierowej. Wzory zgody papierowej posiadają wychowawcy.

Zasady głosowania:

- możliwość udziału w głosowaniu posiadają zameldowani Mieszkańcy Miasta i Gminy Bierutów – również dzieci!

-niezbędne jest podanie danych: nazwisko rodowe matki (nazwisko panieńskie) oraz numer PESEL

Specyfikacja: zakup i instalacja 15 szt. nowoczesnych komputerów stacjonarnych, projektora, laptopa dla nauczyciela, monitorów wraz z niezbędnym oprogramowaniem dla uczniów. Nowy i dobry sprzęt przyczyni się do podniesienia atrakcyjności zajęć, pozwoli na realizację zadań dydaktycznych w nowoczesnych formach multimedialnych.

Bierutowska Grupa Biegowa serdecznie zaprasza na
„PIKNIK rodzinny i bieg na 1 MILĘ” w dniu 22 kwietnia 2018 r.
od godz. 12:00 w Hali Sportowo-Widowiskowej w Bierutowie

* Dochód zostanie przeznaczony na pomoc w leczeniu 14-letniego Fabiana Szymkiewicza z Bierutowa, który choruje na nowotwór Hodgkina.
Nowotwór zaatakował węzły chłonne i ulokował się w śródpiersiu.

* Zapisy od godz. 12:00 (opłata wpisowa jest dobrowolna)

* Start: o godz. 14.00, najmłodsi będą mieli do pokonania 200 m na bieżni,
następnie biegacze, "kijkarze" i rowerzyści trasę 1 MILA tj. 1,6 km w kierunku parku miejskiego

* Bieg ma charakter wyłącznie rekreacyjny i treningowy – trasę pokonujemy wspólnie.

* Atrakcje: kiermasz oraz licytacja przedmiotów, zamek dmuchany, malowanie twarzy, animacje i zabawy z harcerzami.

* Poczęstunek: kawa, herbata, woda, ciasto, zupa.

Rekrutacja 2018/2019 - wszystkie informacje  w zakładce Regulamin rekrutacji

Co rodzic powinien wiedzieć w nowym roku szkolnym 2017/2018?

Program Fair Play w Szkole Podstawowej w Bierutowie

Zapraszamy do obejrzenia filmu o naszej szkole

Film został wykonany przez frimę Bo Studio wideofilmowanie, fotograf, studio nagrań.