Dzisiaj na tablicy

28 marca – 2 kwietnia 2024 -  wiosenna przerwa świąteczna

Czy moje dziecko ma DYSLEKSJĘ?
Drodzy Państwo,
W ramach Europejskiego Tygodnia Świadomości Dysleksji i profilaktyki trudności edukacyjnych u uczniów zachęcamy Państwa i/lub dzieci do wykonania krótkiego testu dysleksji.
Wczesne rozpoznanie specyficznych trudności w uczeniu się pozwala na szybkie reagowanie, minimalizowanie trudności, osiąganie sukcesów na miarę indywidualnych możliwości dziecka.
Poniżej link do wydarzenia.

ZAJĘCIA DODATKOWE DLA KLAS ÓSMYCH- PRZYGOTOWANIE DO EGZAMINU ÓSMOKLASISTY

przedmiot

klasy

Nauczyciel/sala

MATEMATYKA

13:35- 14:20

B. Korpecka

B. Korpecka

JĘZYK  POLSKI

M. Kazimierowicz

M. Kazimierowicz

JĘZYK ANGIELSKI

8a,8b

I. Kusiak

7:15- 8:00

E. Słotta-Ceylan

Ogólnopolski Projekt Edukacyjny "Z darami natury świat nie jest ponury!"

Nasza szkoła przystąpiła do II edycji Ogólnopolskiego Projektu Edukacyjnego „Z darami natury świat nie jest ponury”. Głównym celem tego projektu jest kształtowanie postaw proekologicznych, pobudzanie kreatywności dzieci i nauczycieli oraz rozbudzaniu wrażliwości na piękno przyrody. W projekcie uczestniczą klasy I – III wraz z wychowawcami. Koordynatorami są: B. Korzeniowska, M. Kraus.